O naszej firmie

 

 

Biuro Turystyki Aktywnej GERTIS zajmuje się kompleksową obsługą turystyczną na Mazurach. Organizujemy obozy żeglarskie, imprezy dla firm, kursy i szkolenia, rejsy żeglarskie, wczasy rodzinne oraz wiele innych usług! Od 2006 roku świadczymy usługi czarterowe. Jesteśmy pasjonatami żeglarstwa i tą pasją staramy się zarazić innych!

Założeniem serwisu czartery.info jest zaoferowanie najlepszych jachtów dostępnych na rynku. Powstał z myślą o naszych kursantach i klientach imprez, z ponad 1000 osób korzystających z naszych usług, wielu jest zainteresowanych czarterem na własną rękę. W właśnie pod wpływem nacisków tej grupy osób stworzyliśmy serwis czarterowy :).

Wybieramy tylko najlepsze usługi na rynku, sprawdzone przez nas osobiście! Nie oferujemy jachtów wątpliwej jakości lub od niesolidnych firm czarterowych. Przede wszystkim stawiamy na jakość świadczonych usług. Z nami nie będziesz zawiedziony!

Coraz częściej pojawiają się sytuację wyłudzania pieniędzy przez strony internetowe, podszywające się pod firmy czarterowe. Z nami to nie grozi! Działamy wiele lat na rynku, nasze rekomendacje można sprawdzić wśród najważniejszych organizacji turystycznych na Mazurach. Dodatkowo, jako nieliczni w branży, posiadamy ubezpieczenie OC Organizatora Turystyki oraz ubezpieczenia wszystkich jachtów. Możesz być pewny, ze nie zostaniesz oszukany, a sprzęt który u nas wyczarterujesz, spełni Twoje wymagania!

Odpowiemy chętnie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Poza kontaktem mailowym i telefonicznym możesz nas odwiedzić w biurze handlowym w Giżycku.