Czarter jachtów Fortuna 27

Jachty żaglowy Fortuna 27 TS w pełnym szyku

 

Jacht żaglowy Fortuna 27 TS
(6 szt. w naszej flocie)

 

Dane techniczne:

Długość całkowita: 8,50 m
Szerokość całkowita: 2,80 m
Zanurzenie: 0,35m/1,70m
Wysokość w kabinie: 1,72 m
Maszt: 10,5 m
Pow. ożagl.: 33,00 m2
Silnik: Tohatsu 8 KM

Koje dla 8 osób: 2 podwójne, 2 podwójne rozkładane
Wyposażenie dodatkowe: lodówka, radio
Lista inwentarzowa jachtu Fortuna 27 do pobrania

 

Jacht stacjonuje w porcie Sztynort Tiga Marina.

Fortuna 27 TS została zaprojektowana jako ośmioosobowy jacht turystyczno - sportowy i stała się bez wątpienia najbardziej utytułowaną konstrukcją firmy. Fortuna 27 TS zaliczana jest do najszybszych, wyjątkowo zwrotnych jachtów pływających po Mazurach. Jachty te doskonale sprawdzają się w zawodach regatowych i ostrym pływaniu pod wiatr.

Fortuna 27 TS jest jednostką idealną zarówno do bezpiecznego rejsu w komfortowych warunkach oraz żeglugi o zdecydowanie sportowym charakterze. Preferowana także przez młodych klientów, którzy ze względu na gabaryty jednostki, zdolności nautyczne i korzystna cenę, korzystają z niej podczas młodzieżowych wakacyjnych rejsów.

Jacht zdobył uznanie zarówno wśród żeglarzy pływających z rodziną, doceniających przestronność wnętrza, młodych ludzi doceniających ilość koi i przystępną cenę, a przede wszystkim żeglarzy regatowych - amatorów, którzy doceniają tę jednostkę ze względu na jej zdolności nautyczne i szybkość. Nowe żagle i zamontowane lodówki - te zmiany pozwolą na pełny komfort podczas rejsu Fortunami 27.

 

Zdjęcia jachtu:

Rozkład koi na jachcie Fortuna 27