Czarter jachtów Fortuna 27

Jachty żaglowy Fortuna 27 TS w pełnym szyku

 

Jacht żaglowy Fortuna 27 TS
(6 szt. w naszej flocie)

Dane techniczne:

Długość całkowita: 8,50 m
Szerokość całkowita: 2,80 m
Zanurzenie: 0,35m/1,70m
Wysokość w kabinie: 1,72 m
Maszt: 10,5 m
Pow. ożagl.: 33,00 m2
Silnik: Tohatsu 8 KM

Koje dla 8 osób: 2 podwójne, 2 podwójne rozkładane
Wyposażenie dodatkowe: lodówka, radio

 

Jacht stacjonuje w porcie Ekomarina Giżycko lub w porcie Sztynort .

Fortuna 27 TS została zaprojektowana jako ośmioosobowy jacht turystyczno - sportowy i stała się bezwątpienia najbardziej utytułowaną konstrukcją firmy. Fortuna 27 TS zaliczana jest do najszybszych, wyjątkowozwrotnych jachtów pływających po Mazurach. Jachty te doskonale sprawdzają się w zawodach regatowych iostrym pływaniu pod wiatr.

Fortuna 27 TS jest jednostką idealną zarówno do bezpiecznego rejsu w komfortowych warunkach oraz żeglugio zdecydowanie sportowym charakterze. Preferowana także przez młodych klientów, którzy ze względu nagabaryty jednostki, zdolności nautyczne i korzystna cenę, korzystają z niej podczas młodzieżowychwakacyjnych rejsów.

Jacht zdobył uznanie zarówno wśród żeglarzy pływających z rodziną, doceniających przestronność wnętrza,młodych ludzi doceniających ilość koi i przystępną cenę, a przede wszystkim żeglarzy regatowych - amatorów,którzy doceniają tę jednostkę ze względu na jej zdolności nautyczne i szybkość. Nowe żagle i zamontowanelodówki - te zmiany pozwolą na pełny komfort podczas rejsu Fortunami 27.

Cennik czarteru

Zdjęcia jachtu:

Rozkład koi na jachcie Fortuna 27