Indywidualne szkolenia żeglarskie

 

Szkolenia w trybie indywidualnym są doskonałą opcją dla osób zapracowanych, które nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w którymś z naszych cyklicznych szkoleń. Dodatkowo umożliwiają połączenie kursu wraz z wypoczynkiem z rodziną.

 

Ja vs. Instruktor

Jest to najbardziej intensywna forma szkolenia. Doskonały wybór dla osób pragnących przypomnieć sobie żeglarstwo w krótkim czasie lub nauczyć się jego od podstaw. Ilość godzin poświęcona w tym cyklu szkolenia zależy od predyspozycji i umiejętności kursanta. Zajęcia podzielone są na praktyczne i teoretyczne.

Moja rodzina, ja i Instruktor

Organizujemy liczne rejsy żeglarskie ze sternikami. Podczas takich rejsów członkowie załogi mogą wyrobić sobie uprawnienia żeglarskie. Jest to świetny wybór gdy pragnie się nauczyć żeglarstwa pod okiem fachowego instruktora, oraz spędzić ten czas z rodziną. Szkolenie może przybrać formę rejsu wędrownego lub szkolenia stacjonarnego w pobliżu hotelu.

Trochę na wodzie, trochę w pracy

W tym wypadku spotykamy się w weekendowych cyklach szkoleniowych. W piątki wieczorem omawiana jest teoria żeglowania, pływamy w soboty i niedziele, a od poniedziałku znowu w pracy... Opcja dostępna tylko w miesiącach maj, czerwiec oraz wrzesień.
szkolenia indywidualne


C0000zas trwania kursu

Czas trwania kursu zależy od wielu czynników. Są to m.in. warunki pogodowe, predyspozycje kursantów oraz ich stopień zaangażowania. Można jednak przyjąć, że dla grupy od 1 do 2 uczestników szkolenie powinno udać się zrealizować w ciągu 6 dni, tak aby przystąpić do egzaminu siódmego dnia szkolenia. W wypadku nieprzewidzianych zdarzeń kurs takich można przedłużyć np. na kolejny weekend lub inny wskazany termin. Należy pamiętać, że tradycyjne szkolenie na stopień żeglarza jachtowego trwa 14-dni i niestety mimo naszych usilnych starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że uda nam się taki program skrócić o połowę.. chociaż praktycznie zawsze się udaje :)))

A gdy ukończysz kurs...

Jesteśmy podmiotem upoważnionym przez Ministerstwo Sportu i Turystki do organizacji egzaminów na stopnie żeglarskie i motorowodne. Oznacza to, że możesz podejść do egzaminu na patent od razu po zakończeniu szkolenia! Egzamin odbywa się na sprzęcie, na którym realizowane zostało szkolenie.

Ceny indywidualnych szkoleń i kursów żeglarskich:

Na wycenę  tygodniowego indywidualnego szkolenia żeglarskiego, płatne 50% przed rozpoczęciem szkolenia składa się: - pełne szkolenie żeglarskie praktyczne i teoretyczne, - czarter jachtu żaglowego, - opieka instruktora żeglarstwa, - materiały szkoleniowe w formie e-learningu, - opłaty portowe w porcie Ekomarina Giżycko (jako porcie macierzystym).

Cennik 2020

Jacht

26.04 - 7.06.2020

7.06 - 30.08.2020

1.09 - 20.09.2020

Maxus evo 24

5490 zł

5990 zł

5490 zł

Maxus 28

5990 zł

6490 zł

5990 zł

Fortuna 27

4990 zł

5490 zł

4990 zł

Usługi dodatkowe i opcjonalne:

- Opłaty portowe = 15-25 zł na osobę/dzień (w zależności od mariny)
- Opłata za egzamin na patent Żeglarza Jachtowego PZŻ = 250 zł za osobę
- Opłata za certyfikat Inland Skipper ISSA = 350 zł za osobę
- Opłata kurs + egzamin na patent Sternika Motorowodnego = 650 zł za osobę
- Sprzątanie końcowe - zamówione przy rezerwacji 200 zł, zamówione na miejscu - 300 zł
- Dopłata za szkolenie w języku innym niż polski = 500 zł
- Wyżywienie instruktora - zwyczajowo instruktor żyje i spędza swój czas z kursantami. Wskazane jest zatem zapewnienie przynajmniej ciepłego posiłku w ciągu dnia

 

Aby umówić szkolenie indywidualne zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

  • e-mail: marcin[at]gertis.pl  (w wiadomości prosimy o podanie terminu lub terminów które Cię interesują)
  • telefonicznie Marcin: 501 063 682, Brożka 733 945 997